Kontakt

mgr Łukasz Przelaskowski

telefon kontaktowy:

+48 - 782 - 213 - 727

e-mail: admin@rodprzelaskowskich.com


Skype: poszukiwaczeprzodkow

 


 

Inne źródła kontaktu:

linkedingoogleplus twitter

 


Fanpage:

facebookFundacja Rodu Przelaskowskich Herbu Srzeniawa

facebookPoszukiwacze Przodków - Łukasz Przelaskowski

  

Archiwiści rodowi

facebookŁukasz Przelaskowki


facebookJan Przelaskowski

Wyszukiwarka

Spis treści


 

10.09.2018 - Dnia 1 września 2018 miało miejsce II spotkanie rodziny Przelaskowskich w Owczarni przy Podkowie Leśnej pod Warszawą ponownie pod opieką cudownych gospodarzy Państwa Ireneusza i Barbary Tkaczyk-Przelaskowskich. Więcej informacji o spotkaniu i propozycji do dalszych planów rozwoju Fundacji Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa w Linku. Zapraszamy na kolejny 2019 rok do III spotkania :)

 


 

10.09.2018 - Na przełomie marca i kwietnia 2018 roku zostały utworzone i zaakcpetowane dwa hasła na Wikipedii powiązane z dwoma osbami noszącymi nazwisko Przelaskowski tj. Stanisław Przelaskowski i Wiktor Felicjan Przelaskowski

 


 


 

 


31.07.2018 - trwają przygotowania do organizacji II Zjazdu Rodu Przelaskowskich na 1-2 września 2018 w Owczarni przy Podkowie Leśnej pod Warszawą.

                   Więcej informacji: https://rodprzelaskowskich.com/44-aktualnoci/98-i-zjazd-rodu-przelaskowskich.html

 


 

 6.03.2018 - zostało zmieszczone i zaakceptowane hasło Fundacja Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa na portalu Wikipedii.  

Fundacja Przelaskowskich współpracuje od 2014 roku z Fundjacją Ośrodek Karta z Warszawy. 

W ramach realizacji projektu 'Archiwa społeczne w Wikipedii' otrzymaliśmy pomoc przy założeniu naszego profilu na Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_Rodu_Przelaskowskich_herbu_Srzeniawa    pod opieką przedstawicielki Pani Małgorzaty Kudosz za co bardzo dziękujemy. 

Informacja została również podana do wiadomości na stronie Fundacji Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa

Trwają prace nad przygotowaniem profilu 'Ród Przelaskowskich' na Wikipedii. 

 


 

14.12.2017 - Darafei Praliaskouski z Mińska na Białorusi, dalszy krewny, złożył wspaniały prezent dla prezesa Fundacji Rodu Przelaskowskich tj. Łukasza Przelaskowskiego, test badań DNA w amerykańskim laboratium firmy 23andMy. Wyniki przyszły 27 stycznia 2018 roku, które zostały opublikowane na profilu fanpaga Facebooka Fundacji oraz stronie Fundacji, Strona Fundacji Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa

 


22.11.2017 - tego dnia Fundacja Rodu Przelaskowskich ogłosiła na swoich portalach, zaprzyjaźnionych, a także publicznych informację o poszukiwaniu osoby na stanowisko Zastępcy Redaktora Naczelnego naszego historyczno-kulturowego kwartalnika Młody Szreniawa. Wstępnie zamierzamy m.in. przejść na wydawnictwo miesięczne, powięszyć skład redakcji i jej tematy, a przy okazji doszukać się miejsca dla jej siedziby we Wrocławiu, ponadto wprowadzić dodatkowe wywiady w formie video, organizować konkursy i wsparcie wyróżniającej się młodzieży w nauce z woj. dolnośląskiego. Do dnia 6 grudnia zgłosiła się dość duża grupa o bardzo dużym doświadczeniu, wiedzy i ciekawych osobowościach. Wierzymy, że uda się przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne z wszystkimi zgłoszonymi przed świętami, ustalić dobre warunki współpracy dla obu stron, wybrać tą odpowiednią, zarówno na Zastępcę, jak i zaprosić pozostałe przy powołanych działach, innych stanowiskach. 

 


 

6,7,8.10.2017 - I Zjazd Rodu Przelaskowskich w Podkowie Leśnej pod Warszawą. Pomimo nieoczekiwanych i nagłych problemów zmuszony byłem wpierw odwołać zjazd. Na szczęście pomoc i wsparcie przyszła ze strony Państwa Przelaskowskich z Podkowy Leśnej tj. Pani Barbary Tkaczyk-Przelaskowskiej oraz jej męża Pana Ireneusza Przelaskowskiego, którzy gotowi byli zaprosić zainteresowane osoby spotkaniem do siebie. Niestety z powodów zrozumiałych wcześniejszymi informacjami o odwołaniu prawie nikt nie przybył poza kilkoma rodzinami, które wcześniej lub w trakcie poinformowały o braku możliwości stawienia się. W ostatecznym wyniku w I zjeździe wziąłem udział ja oraz gospodarze i ich syn Marcin, a przy okazji poznałem wspaniałych sąsiadów i znajomych Państwa Przelaskowskich. Zwiedziliśmy po części Podkowę Leśną, Muzuem im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, lokalny podniszczony pałacyk - dawniej pełniący rolę szpitala, a przede wszsytkim w zaciszu domu gospodarzy przy dobrze dobranej muzyce, wyśmienitej kuchni Pani Barbary oraz piwnym nastroju podjęliśmy szerego ciekawych tematów z historii rodzin, prywatnych, planów Fundacji Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa na przyszłość. Ustaliliśmy wstępnie miejsce i czas na drugi zjazd rodzinny tuż przed wakacjami w czerwcu 2018 roku po zakończeniu roku szkolnego lub pod koniec sierpnia przed rzopoczęciem roku szkolnego. Otrzymałem propozycje organizacji zjazdu w Podkowie Leślnej, w lokalnej świetlicy, którą na zewnątrz otacza las, jest miejsce przygotowane pod grilla, plac zabaw dla dzieci, parking, internet, a w pobliżu hoteli i agroturystycznych gospodarstw nie brakuje :)

Zdjęcia i opis z naszego spotkania można przejrzeć na:

 - profilu fanpaga Faceboka Fundacji pod tymi linkami: Link 1, Link 2, Link 3

- stronie Fundacji w dziale Aktualności: http://fundacjaprzelaskowskich.pl/aktualnosci/

 


 

14.07.2017 - wywiad udzielony przez Pana Krzysztofa Przelaskowskiego z Gdańska dla gazety Dziennik Bałtycki. 

                   Tytuł artykułu: Żona majora Wehramachtu, Źródło: Dziennika Bałtycki, 14.07.2017

Link: Wywiad Pana Krzysztofa Przelaskowskiego

 


 


 


 

18.12.2016: W środę 14.12.2016 Fundacja opublikowała swój pierwszy, bezpłatny, internetowy kwartalnik historyczno-naukowy Młody Szreniawa, który można pobrać ze strony www.FundacjaPrzelaskowskich.pl  . Wydanie ma kilka zadań m.in. jest formą wprowadzenia czytelnika w nową epokę opierając się o podobny wzorzec wejścia w życie Młodej Polski, a służyć ma temu ukazanie młodszych i starszych pokoleń Polaków, którzy, jako naukowcy, pasjonaci zajmują się tematami genealogii, heraldyki, historii z różnych wieków, archeologii, przedstawienie stanu obiektów zabytkowych m.in. w woj. Dolny Śląsku i Opolskim a także Polski i zagranicy od strony skansenów czy muzeów. Ukazanie tradycji i wartości rodzinnych to podstawa funkcjonowania państwa. W dalszym etapie zamierzamy wzmocnić wydawnictwo poprzez cykl komiksów z przygodami Drużyny Młodego Szreniawy rozpoczynające się 1000 lat temu za pierwszego króla Polski tj. Bolesława Chrobrego. Seria będzie miała charakter przygodowy, fantasy z humorem włącznie ukazując znane postacie i miejsca historyczne z legendami włącznie w dziejach Polski i innych krajów, które odwiedzą nasi bohaterowie. Poprzez komiks chcemy dotrzeć do młodszych odbiorców z możliwością rozbudowy tego działu o fanklub i stworzenie filmu animowanego włącznie w dalszej przyszłości.

Young Szreniawa 1


 


 


2.11.2016: Z końcem października 2016 roku nawiązała kontakt osoba Pani Moniki S. z Kanady, której babcia to Michalina Przelaskowska (ur. 1899-?) wywodząca się z I Linii, córka  Wiktora Przelaskowskiego  (1870-1914) i Marii z domu Dowgiałłów. Otrzymaliśmy zdjęcia Michaliny, męża oraz syna, za co serdecznie dziękuję. W ten oto sposób po raz kolejny okazuje się, że portal spełnia swoje zadanie i łączy pokolenia, które mogą poznać swoją historię oraz ich dzieci. Tak oto dzięki stronie i fundacji znalazły już swoje korzenie rodziny z USA, Rosji, Uzbekistanu, Tajlandii, Niemiec, Holandii, Białorusi, Ukrainy, Finlandii, Litwy, Anglii i oczywiście Polski , których poprzednie pokolenia w wyniku zawirowań wojennych, rozbiorów zmuszone były do emigracji. Bardzo mnie, jako założyciela portalu i Fundacji cieszy, a tym bardziej motywuje do dalszej pracy, dziękuję tym samym osobom współtworzącym fundacje, bez których nie byłoby jej. Oczywiście cały czas planuje zorganizować zjad rodu i jego pokoleń bliższych, dalszych, wszystkie osoby chcące pomóc w tym przedsięwzięciu proszę o kontakt na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a także do udzielania się na Forum strony po rejestracji :) 

 


 

2.11.2016: Oficjalnie już możemy powiadomić, że została uruchomiona nowa strona Fundacji Rodu Przelaskowskich Herbu Srzeniawa tj. www.FundacjaPrzelaskowskich.pl. Na stronie dnia 14.12.2016 ukaże się pierwsze wydanie kwartalnika historyczno-naukowego Młody Szreniawa, który będzie do pobrania za darmo. Czytelnicy i pasjonaci historii, tematów naukowych z nią powiązanych znajdą wywiady z tematów genealogii, heraldyki, obiektów zabytkowych jak pałace i zamki. Ponadto ciekawostką będzie plakat z okładką wydania, które będą zapowiedzią komiksu Przygód Młodego Szreniawy w towarzystwie niezwykłej drużyny, gdzie akcja rozpoczyna się tysiąc lat temu za panowania Bolesława Chrobrego. Komiks ma na celu promować lokalne miejsca z Dolnego Śląska i Polski, a nawet świata, ich legendy, opowieści, ciekawe wydarzenia i postacie z nutką fantazji i humoru.

Jeżeli ktoś z rodziny bądź  czytelnicy, pasjonaci tych tematów zechcą współpracować z Fundacją przy wydaniu kolejnych części jako np. reporterzy, osoby przygotowujące ciekawe artykuły, bądź właściciele, opiekunowie obiektów zabytkowych to prosimy kierować swoje propozycje z CV i klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

2.11.2016 - Dzień Wszystkich Świętych za nami, jeszcze dziś Zaduszki. Pamiętajmy o naszych przodkach okazując szacunek odwiedzając groby częściej niż raz w roku, a swoim dzieciom przekazując ich historię np. poprzez wspólne rodzinne przeglądanie zdjęć i filmów, kim byli, co wyjątkowego dla nas i innych uczynili, jakich sukcesów udało się im zdobyć, co ważnego przekazali dla nas czyniąc tym kim teraz jesteśmy. Niech spoczywają w spokoju dusze Przelaskowskich, a także ich rodzin bliższych i dalszych., dziękujemy wam za wasz trud, poświęcenie, miłość, okazaną przyjaźń ze wsparciem i pomocą włącznie, dziękujemy za wszystko, Amen.

 


 


8.03.2016: Informujemy, że dnia 2.12.2015 roku Sąd Okręgowy w Świdnicy postanowił wpisać do rejestru dzienników i czasopism tytuł Młody Szreniawa, który będzie wydawany w formie nieodpłatnego kwartalnika internetowego przez Fundację Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa. Kwartalnik ukierunkowany jest na tematy historyczne tj. genealogiczne, archiwalne, informacje o obiektach zabytkowych, a także kulturalne i naukowe powiązane z celami statutowymi ww Fundacji.  Chwilowo strona Fundacji jest nieczynna, ale gdy tylko uruchomimy ją na nowo z pewnością będzie można doszukać się już tam pierwszego wydania naszego kwartalnika. Zapraszamy tymczasem do śledzenia Fanpage Fundacji na Facebooku

 Zatwierdzenie ze strony Sądu w Świdnicy poprzez wpis do rejestru kwartalnika Młody Szreniawa 2  Zatwierdzenie ze strony Sądu w Świdnicy poprzez wpis do rejestru kwartalnika Młody Szreniawa 1

    

 


 


 


28.02.2015 rok. Doszła dziś do nas rano smutna wiadomość. W wieku 82 lat odszedł wspaniały archiwista rodu Pan Jan-Stanisław Przelaskowski z Kalisza z III Linii Rodu Przelaskowskich. Będziemy go zawsze nosić w sercach i podziwie za ogrom pracy (ponad 30 lat badań, tłumaczeń, poszukiwań, nawiązywaniu kontaktów listownie/telefonicznie/mailowo/podróżując w odwiedziny bądź zapraszając do siebie, ustaleń, pisaniu na maszynie, później przepisywaniu na systemy komputerowe i wiele innych form trudu oraz pasji), jaki wniósł w przywrócenie pamięci historii rodziny, odrodzenia kontaktów międzypokoleniowych trzech linii rodu, zarówno w Polsce, jak również za granicą np. na Białorusi, Rosji. Ceremonia pogrzebu nie jest jeszcze znana, powiadomimy jeszcze wszystkich. Niech spoczywa w spokoju. Ł.P.

Jan Przelaskowski 1933 2015

Jan-Stanisław Przelaskowski (1933-2015) 

-------------------------------------------------------------------------------------------

28 февраля 2015 года. Она пришла к нам сегодня утром печальную новость. В возрасте 82 лет скончался большой семейный архивариуса, г-н Ян-Станислав Przelaskowski из Калиш в третьей строке Дома Przelaskowskich. Мы всегда будем носить его в сердцах и восхищение огромный объем работы (более 30 лет исследований, перевод, исследования, сетевое письмо / Телефон / E-Mail / путешествия посетить или приглашающей друг с другом, понимая, писать на машине, то, предписывающего для компьютерных систем и более другие формы и страстью), который вывел в восстановить память об истории семьи, возрождение контактов между поколениями семьи из трех линий, как в Польше, так и за рубежом, например,. в Беларуси, России. Траурная церемония, пока не известно, мы сообщим все еще. Да упокоится он с миром. Л.П.

--------------------------------------------------------------------------------------------

February 28, 2015 one year. She came to us today in the morning the sad news. At the age of 82 years passed away a great family archivist, Mr. Jan-Stanislaw Przelaskowski from Kalisz in the third line of the House of Przelaskowskich. We will always wear it in the hearts and admiration for the huge amount of work (more than 30 years of research, translation, research, networking letter / phone / e-mail / traveling to visit or inviting to each other, understanding, writing on the machine, then prescribing for computer systems and more other forms of effort and passion), which brought in to restore the memory of the family history, the revival of contacts intergenerational family of three lines, both in Poland and abroad, eg. in Belarus, Russia. Funeral ceremony is not yet known, we will notify all yet. May he rest in peace. L.P.

 


 


 


 

20.04.2014: Z okazji Świąt Wielkanocnych składam życzenia dla całego rodu Przelaskowskich, przede wszystkim dużo zdrowia i uśmiechu, smacznych potraw w gronie rodziny i bliskich, moc szczęścia i spokoju ducha, nabrania sił i wzmocnienia swojej wiary w realizację marzeń oraz celów. Życzę również mokrego Dyngusa bez przeziębień.

b_250_250_16777215_00_images_phocagallery_Stol_wielkanocny_w_szlacheckim_domu.JPG

 Wesołych i udanych świąt przy szlachecko zastawionym stole życzy

Łukasz Przelaskowskiarchiwista rodowy.


10.03.2014: Polski periodyk genealogiczny More Maiorum, wydawany on-line, publikuje drugą część wywiadu z Łukaszem Przelaskowskim, s. 9

www.moremaiorum.pl

Źródło z wywiademwww.moremaiorum.pl


2.03.2014:
W pierwszym etapie przy nawiązanej współpracy z historycznym portalem HISTORYKON ukazał się w niedzielne popołudnie wywiad z Łukaszem Przelaskowskim. Archiwista opowiada o historii rodziny i Fundacji Rodu Przelaskowskich Herbu Srzeniawa, a także o własnej firmie Poszukiwacze Przodków. Zapraszam.

www.historykon.pl

 Wywiad dostępny pod linkiem źródławww.historykon.pl 


25.02.2014: Tego dnia ukazały się dwa wywiady z Łukaszem Przelaskowskim. Pierwszy opubliowany został na łamach portalu informacyjnego doba.pl z Dolnego Śląska, a drugi w prywatnym tygodniku lokalnym z Ząbkowic Śląskich - Wiadomościach Powiatowych.

 

Zapraszam do czytania, linki przekireują do pełnych publikacji:

1. http://dza.doba.pl

Źródło: www.doba.pl

Źródło: www.doba.pl

 

2. Wiadomości Powiatowe

 

Źródło: http://www.xn--wiadomocipowiatowe-dod.pl/

Źródłohttp://www.xn--wiadomocipowiatowe-dod.pl/

 


 


 


 

23.02.2014: Łukasz Przelaskowskich zakłada bloga: Ząbkowickie Organizacje Pozarządowe, który ma za zadanie pełnić formę spisu aktualnych organizacji, podawać ich kontakty, adresy, zamierzenia w planowanych przedsięwzięciach, projektach, czy zapotrzebowanie na wolontariuszy. Poza zjednoczeniem lokalnych stowarzyszeń i fundacji, nawiązaniu szybszych form współpracy ma pomagać w przystępny sposób dotrzeć do mieszkańców. Tego samego dnia ukazuje się pierwszy artykuł w tym temacie na portalu Ząbkowice 4 You. Poruszony został temat przyznania/udostępnienia Fundacji i pozostałym zainteresowanym organizacjom pozarządowym nieodpłatnie przez władze miasta jednego z wolnostojących budynków, które nie używane od kilku lat np. gmach byłego Sądu lub budynek byłego Liceum Ogólnokształcącego.

Zabkowice4You.JPG

Źródło: artykuł dostępny na stronie: http://zabkowiceslaskie4you.pl

 


 

10.02.2014: W More Maiorum, pierwszym polskim periodyku genealogicznym online, w dniu rocznicy istnienia, ukazuje się szeroki wywiad [cz. 1] o historii Rodu Przelaskowskich, przodków, pochodzenia, kim byli, gdzie mieszkali, jakie przechodzili koleje losu ze zmianą miejsc zamieszkania, aż po czasy dzisiejsze. Tym samym rozpoczął się etap współpracy pomiędzy Fundacją i Firmą z More Maiorum, na początek wymianą banerków do portali. 

www.moremaiorum.pl

Źródło: cz. 1, wywiad dostępny pod adresem, str. 10: More Maiorum

 


 

7-10.02.2014: Wyjechałem do Warszawy na weekend, gdzie spotkałem się z Ciocią Leokadią Bielak, siostra mojego zmarłego dziadka Henryka Przelaskowskiego. Poza Ciocią widziałem się z kilkoma koleżankami. W Muzeum Powstania Warszawskiego, dzięki zaproszeniu jednej z nich, Marty, znalazłem na murze poległych powstańców pielęgniarkę Irenę Przelaskowską.  

www.1944.pl/historia/powstancze-biogramy/Irena_Przelaskowska

źródło: www.1944.pl

 


 


 


 

27.01.2014:  Tego dnia w gazecie Echo Tygodnia - Tygniku Powiatu Ząbkowickiego ukazał się pierwszy artykuł medialny o Fundacji Rodu Przelaskowskich Herbu Srzeniawa. Pełny artyuł pod tym Linkiem

 

www.echotygodnia.pl

źródło: www.echotygodnia.pl

 


 


 


 

19.02.2014: Na portalu internetowo-genealogicznym MyHeritage, z którego korzysta ponad 75 mln osób na całym świecie, został zamieszczony pierwszy wywiad z Łukaszem Przelaskowskim. Poznajemy tam historię jego rodziny, powody założenia Fundacji Rodu Przelaskowskich Herbu Srzeniawa, a także zadania  prywatnej firmy Poszukiwacze Przodków plus kilka innych ciekawostek. 

 

www.myheritage.pl

Źródło i wywiad: www.blog.myheritage.pl

 


 

15.01.2014: Poprzez mocne zaangażowanie ze strony Łukasza Przelaskowskiego i osób z Fundacji rozpoczyna się kampania reklamy Fundacji i Firmy. 

Nawiązanie współpracy z historycznym portalem Historykon poprzez wymianę banerków. Kolejny etap to wywiad.

www.historykon.pl

źródło: www.historykon.pl

 


 

01.01.2014: firma Anhor spisała się na medal, po dwóch latach drzewo genealogiczne zostało zamieszczone, ale jeszcze nie można się zarejestrować ponieważ zmienił się informatyk, a część zdjęć nagle znikła, wierzę, że problemy zostaną poprawione szybciej niż wstawienie z korektą drzewa.  

 


 

04.10.2013: Łukasz Przelaskowski, w wieku 29 lat, zakłada firmę Poszukiwacze Przodków - Łukasz Przelaskowski, której zadaniem jest badanie genealogiczne historii rodzin. Firma ma znacznie więcej celów i zadań rozwojowych, które zostaną wprowadzone stopniowo. 

www.PoszukiwaczePrzodkow.com

www.PoszukiwaczePrzodkow.com

 


 


 


 

05.09.2013: jest to data wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego we Wrocławiu założonej Fundacji Rodu Przelaskowskich Herbu Srzeniawa z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich. Założycielem jest Fundator i Prezes Łukasz Przelaskowski, archiwista rodowy. Zadaniem Fundacji jest pielęgnowanie tradycji i historii przodków, jej dziedzictwa, a także m. in. rewitalizacja, renowacja starych obiektów zabytkowych jak np. zamki, pałace, dworki.

www.FundacjaPrzelaskowskich.com

www.FundacjaPrzelaskowskich.com

 


 

31.07-14.08.2013: dzięki zaproszeniu Olgi Grebenek [jej prababcia nosiła nazwisko Przelaskowska] wyjechałem na Białoruś do Mińska. Spotkałem się z rodziną Przelaskowskich z I Linii, od strony zmarłego Arkadiego Przelaskowskiego, złożyłem kwiaty na grobie pradziadka Stanisława, a także poznałem rodzinę ze strony jego siostry. Wspaniały kraj, niesamowicie gościnni i pomocni krewni oraz dużo wspaniałych wspomnień. Co najważniejsze zostało odnowienie zatartych kontaktów, zdobycie wielu cennych wiadomości, danych, zdjęć, które pozwoliły lepiej poukładać I Linię  Rodu Przelaskowskich. Dodatkowo odwiedziłem archiwa, gdzie zamówiłem wiele cennych metryk. W Narodowym Muzeum Historycznym w Mińsku obejrzałem wspaniały Skarb Rodu Przelaskowskich, który zamierzam z czasem poprzez współpracę z Muzeum zaprezentować szerszej publiczności. W wisoce pod Mińskiem Dudzicze odwiedziłem groby rodziny Kajetana, brata mego 4x pradziadka Wiktora.  

Narodowe Muzeum Historyczne w Mińsku na Białorusi

 


 

13.04.2011: Obecnie trwają prace nad specjalnym programem. Zostanie wstawione drzewo rodziny Przelaskowskich. Tylko osoby z rodziny będą mogły się zarejestrować, po akceptacji regulaminu. Po zarejestrowaniu w swoim profilu osoby będą mogły uzupełniać swoje dane w drzewie, na przykład wstawiać swoje zdjęcia albo swojej rodziny. Ponadto będzie można wymieniać się informacjami na forum, a także wspólnie planować spotkania familii Przelaskowskich. 

 


 

2010: Nawiązanie współpracy z firmą Anhor i podpisanie umów na budowę strony internetowej Rodu Przelaskowskich

 


Copyright by Łukasz Przelaskowski 2010. Wykonanie: Anhor